Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Зелена карта - гарантія безпеки та комфорту під час міжнародних подорожей

Плануючи заїзд до іншої країни, ви, напевно, чули про Зелену картку. Цей міжнародний документ є важливим компонентом вашої безпеки та захищеності під час подорожі за кордон. У цій статті ми розглянемо, що це за документ, де він працює та як зручно оформити його на сайті polis.ua.

Зелена карта — що це таке?

Зелена карта — це міжнародний страховий документ, який підтверджує наявність страхового покриття для вашого автомобіля під час подорожі до інших країн. Вона є доказом того, що у вас є дійсне страхове покриття, яке захистить вас у разі аварії або нещасного випадку на дорозі. Зелена карта забезпечує фінансовий захист і сприяє розв'язанню можливих проблем, що виникнуть під час поїздки.

У яких країнах діє Зелена карта?

Зелена карта діє у багатьох країнах, особливо в Європі. Вона є обов'язковою для багатьох країн Шенгенської зони, таких як Франція, Італія, Іспанія, Німеччина та багато інших. Крім того, Зелена карта також діє у країнах Східної Європи, таких як Україна, Туреччина та інші. Перед виїздом, обов'язково перевірте, чи є вимога щодо Зеленої карти в країні, до якої ви збираєтесь.

Як оформити Зелену картку на сайті polis.ua?

На сайті polis.ua ви можете зручно та швидко оформити Зелену картку тут. Для цього слід дотриматися кількох простих кроків:

  • Відкрийте сайт polis.ua та знайдіть розділ "Зелена карта".

  • Вкажіть необхідну інформацію про ваш автомобіль, таку як марка, модель, рік випуску та реєстраційний номер.

  • Виберіть країни, у які плануєте подорожувати, та тривалість страхового покриття.

  • Заповніть контактні дані, щоб зв'язатися з вами для підтвердження замовлення.

  • Оплатіть вартість Зеленої карти зручним для вас способом.

Тут ви також зможете оформити інші страхові поліси, такі як страхування медичних витрат та страхування багажу, що забезпечать вам повну захищеність та комфорт під час подорожей.

Отже, Зелена карта — це невід'ємна частина підготовки до міжнародних подорожей на автомобілі. Вона забезпечує вашу захищеність та фінансовий захист під час непередбачених ситуацій на дорозі. Пам'ятайте, що оформлення Зеленої карти тут на сайті polis.ua є простим та зручним процесом, який забезпечить вам безпечні та комфортні мандрівки. Не дозволяйте собі їхати за кордон без страхового покриття — оберіть надійного партнера у своїх подорожах і мандрівках!

Читати також