Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Житель Острожчини проведе 6 років за ґратами за крадіжку з проникненням та інші злочини

Суд визнав винним 35-річного жителя c. Сіянці колишнього Острозького району. у крадіжці в умовах воєнного стану, вчинену повторно та поєднану з проникненням у житло, а також незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури. 

В суді прокурор довів, що обвинувачений 2 листопада цього року, зірвавши навісний замок, проник до приміщення магазину в с. Милятин, звідки викрав товару на майже 17 тис. грн. А вже наступного дня чоловік розбив вікно та незаконно проник до будинку у селі Сіянці, чим порушив право потерпілого на недоторканість житла. У тому ж будинку він і був затриманий працівниками поліції, при цьому в ході затримання в обвинуваченого вилучено наркотичний засіб - канабіс.

Вироком Острозького районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.

Наразі рішення суду не набрало законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді. До набрання рішенням законної сили зловмисник перебуватиме під вартою.

Читати також