Рівне Медіа

Жителі 11 міст Рівненщини обиратимуть міських голів: перелік кандидатів

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Громадяни обиратимуть депутатів місцевих рад - сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах, а також міських та селищних голів.

У Рівненській області мешканці одинадцяти міст обиратимуть міських голів.

Центральна виборча комісія зареєструвала таких кандидатів.

Рівне:

Роман Денисюк («Голос»), Віктор Шакирзян («Рівне Разом»), Юрій Вознюк («За майбутнє»), Віталій Герман («Перемога Пальчевського»), Віталій Коваль («Слуга народу»), Роман Коваль (самовисуванець), Валерій Коротков (самовисуванець), Галина Кульчинська («Батьківщина»), Ігор Мічуда (самовисуванець), Олексій Муляренко («Сила і честь»), Олег Осуховський («Свобода»), Сергій Пандрак («Наш край»), Назарій Поліщук («Пропозиція»), Ігор Сухий («Національний корпус»), Олександр Третяк («Європейська солідарність»), Тетяна Чубай («Успішна Україна»). 

Вараш:

Сергій Анощенко («Слуга народу»), Геннадій Барабаш (самовисуванець), Віктор Горбань (самовисуванець), Володимир Грушевський («Голос»), Степан Жданюк («Українська народна партія»), Олександр Мензул («Пропозиція»), Віктор Міцюк («Свобода»), Юрій Нестерчук (самовисуванець), Дмитро Стецюк («За майбутнє»), Ірина Шумра («Народний рух України»).

Дубно:

Василь Антонюк (самовисуванець), Валерій Гусарук («Народний рух України»), Наталія Іваницька («Батьківщина»), Володимир Іщук (самовисуванець), Віталій Нікітюк («Слуга народу»).

Сарни:

Іван Кіранчук («За майбутнє»), Людмила Мариніна («Слуга народу»), Анатолій Рудковський («ОПЗЖ»), Руслан Серпенінов («Батьківщина»), Світлана Усик (самовисуванець), Петро Фесянов («Пропозиція»), Тарас Шевчук («Свобода»).

Острог:

Володимир Бунтовський («Свобода»), Сергій Кадебський («Слуга народу»), Павло Нікітюк («Голос»), Любов Тимчук (самовисуванець), Богдан Турович («Європейська солідарність»), Олександр Шикер (самовисуванець), Юрій Ягодка («Пропозиція»), Олег Ярошик («За майбутнє»).

Радивилів:

Микола Карапетян (самовисуванець), Валентин Креселюк («Батьківщина»), Олександр Левицький (самовисуванець), Юрій Проказюк (самовисуванець).

Корець:

Микола Бобровський («Європейська солідарність»), Михайло Волинець (самовисуванець), Василь Данилюк («Слуга народу»), Людмила Дмитрук (самовисуванець).

Дубровиця:

Олег Білотіл («Європейська солідарність»), Павло Голяка («За майбутнє»), Андрій Гриневич («Свобода»), Олександр Гузич («Слуга народу»), Богдан Микульський (самовисуванець).

Березне:

Олександр Бондар (самовисуванець), Тетяна Воронка ("Радикальна партія Ляшка"), Михайло Гаврильчик (самовисуванець), Анатолій Кошманюк ("За майбутнє"), Віталій Люшин (самовисуванець), Ігор Мельник ("Аграрна партія України"), Марина Омельчук ("Свобода"), Руслан Пилипчук (самовисуванець), Олег Степанюк (самовисуванець), Віктор Федас (самовисуванець), Олександр Шинкар (самовисуванець).

Здолбунів:

Юрій Білецький ("Голос"), Олег Дацюк ("Батьківщина"), Віталій Мазур (самовисуванець), Владислав Сухляк ("Європейська солідарність"), Віталій Шуль (самовисуванець).

Костопіль:

Віктор Денисюк (самовисуванець), Євгеній Денисюк (самовисуванець), Давид Дідух ("Європейська солідарність"), Анатолій Корнійчук (самовисуванець), Андрій Мориконь (самовисуванець), Павло Паксіватов (самовисуванець), Андрій Ткачук ("Народний рух України"), Сергій Ткачук ("Українська народна партія"), Валерій Ярмошик (самовисуванець).

Головне фото - Главком.

Читати також