Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жителів Рівненщини запрошують на ювілейні «Сімейні перегони»

Цими вихідними розпочнеться другий тур ювілейного 10 сезон «Сімейних перегонів». Це обласна спортивна гра. Її мета залучити якомога більше людей до рухової активності, популяризації масового спорту. Зазвичай гра під час змагань об’єднує учасників різного віку, навіть цілі родини.

Цього разу відбудеться другий сезонний тур, що проходить у районних центрах, містах та об’єднаних громадах.

«Сімейні перегони – це гарна ідея для змістовного та активного сімейного дозвілля. Нові враження, адреналін, знайомства, спілкування та, звичайно, нагороди переможцям. У підсумку - чудова можливість поборотись за участь у грандіозному святі ювілейного суперфіналу, де зберуться найспортивніші сім’ї області. А головне – це проведення часу з власними дітьми, пізнання своїх можливостей та згуртування у командній грі», - розповідає Микола Петренчук, керівник  обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який власне й виступає організатором спортивної ініціативи.

Тож, 22 лютого спортивна гра відбудеться у Острозі (площа Декабристів, 6 (спортзал НВК «Школа I-III ст.–гімназія»), 23 лютого – у Рівному (вул. Гагаріна, 53 (спортзал ЗОШ № 13), а 29 лютого у Вараші (мікрорайон Будівельників, 55 (спортзал ЗОШ № 1).

Склад команди – 4 особи. Команда може складатися як з однієї сім’ї, так і з двох: двоє дорослих та двоє дітей віком до 14 років.  Приїзд команд до 11.30. Початок гри о 12.00.

Організатори «Сімейних перегонів» запрошують жителів міст до участі в спортивній ініціативі.

За інформацією пресслужби Рівненської ОДА

Читати також