Рівне Медіа

Жителям Рівненщини до уваги: з 1 жовтня розпочнеться монетизація пільг на "комуналку"

З 1 жовтня розпочнеться монетизація пільг на комуналку. Як розповідають у Департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації , серед осіб, які мають право на пільги – чорнобильці, репресовані, багатодітні сім’ї, ветерани військової служби, ветерани війни, у тому числі інваліди, та учасники бойових дій.
Окрім того, преференції мають і пенсіонери, які працювали у сільських бібліотеках, освітніх, медичних та культурних закладах.

Тож, аби скористатися монетизацією пільг, їм необхідно до 15 жовтня звернутися до місцевих відділів соцзахисту населення та написати заяву, у якій вказати реквізити банку або ж поштового відділення.
Пільговиків, які можуть отримати гроші, будуть інформувати смс-повідомленнями.

Якщо ж пільговик не має боргу за житлово-комунальні послуги, він може отримати «живі» гроші на рахунок у банку. Це кошти, які накопичилися у результаті економії енергоресурсів.

У тому ж разі, коли пільговик матиме борги, він буде переведений на безготівкову форму виплати. Це не означає, що у людини заберуть пільгу. Просто вона не зможе мати «живих» коштів на своєму рахунку за економію енергоресурсів.

Пресслужба Рівненської ОДА

Читати також