Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Злочини Майдану: судитимуть п`ятьох "тітушок", яких обвинувачують у вбивстві журналіста

Ілюстративне фото

Генпрокуратура скерувала до суду обвинувачення стосовно п`ятьох осіб, які брали участь у перешкоджанні мітингам на Майдані Незалежності у Києві, а також у вбивстві журналіста  В’ячеслава Веремія.

Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора України, обвинувачені в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року на перехресті вулиць Володимирської та Великої Житомирської у Києві перешкоджали проведенню зібрань громадян та законній професійній діяльності журналістів.

Вони вчинили умисне вбивство журналіста В’ячеслава Веремія. "Тітушки" наносили протестувальникам тілесні ушкодження та скоїли замахи на їх убивство. Крім того, 20 лютого 2014 року вони незаконно вилучили зі зберігання та використовували зброю непорушного запасу Головного управління МВС України у Києві. Вони вимагали передати чуже майно, протидіяли законній господарській діяльності, а також вчинили інші злочини.

У зв’язку із переховуванням обвинувачених від органу досудового розслідування на території РФ та на тимчасово окупованій території України слідчими ДБР щодо них здійснювалося спеціальне досудове розслідування.

Читати також