Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Знаки Зодіаку, на які чекає успіх у серпні 2023 року

Серпень може видатися дуже непростим через ретроградні Венеру та Меркурія, але це не означає, що у нас з вами не буде удачі. Навпаки, всі знаки збережуть можливість досягти успіху, але серед усіх дванадцяти можна виділити пару-трійку найголовніших везунчиків, інформує Ukr.Media.

Діва

Діви виявляться у сильній позиції, але лише до 23 серпня. Однак, попри це, вони зможуть встигнути зробити все найважливіше до початку зворотного руху головного покровителя Меркурія. Потрібно лише напружитись і відкинути убік думки про проблеми. Думки про успіхи відчинять перед ними нові двері і змусять іти в гору.

Необхідно інвестувати свій час у справи та роботу. Любовна сфера трохи зачекає, але повністю абстрагуватися від неї точно не варто, оскільки у серпні може бути багато охочих познайомитися з ними та пофліртувати. Найголовніша умова щастя на серпень для людей цього знака — наявність плану, цілеспрямованість.

Стрілець

Стрільцям у спілкуванні з іншими людьми допоможе співпереживання, емпатія. Прохолода і відстороненість призведуть до того, що Стрільці втратять чужу підтримку. Серпень — час взаємодії з людьми, тож зайва самостійність та самовпевненість до добра не доведуть.

Нічні світила допоможуть Стрільцям зберігати раціональний підхід у будь-яких справах, уникаючи непотрібних ризиків. Ще планети допоможуть так зробити. Що будь-які негаразди та думки про неприємні події швидко пройдуть і не залишать сліду в душі Стрільців. Це час очищення, емоційного піднесення, здобуття віри.

Водолій

Нічні світила сприяють вирішенню конфліктів. Водоліям вдасться налагодити стосунки з близькими та друзями, стати кращими другими половинками, батьками, синами, матерями та дочками. Це той час, коли важливо працювати над собою, навіть якщо здається, що все найкраще в собі вже знаходиться на поверхні.

Водолії стануть кращими і в плані бізнесу або роботи, навчання. Іти до мети потрібно найкоротшим шляхом. Він буде найвірнішим, хоч і не завжди найпростішим. Шукати якісь обхідні шляхи не потрібно. Краще покластися на підтримку близьких та зберегти віру у себе.

Читати також

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.