Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

ЗСУ ліквідували трьох представників найбільшого з`єднання військ росгвардії

Воїни окремої гірсько-штурмової бригади знищили трьох представників росгвардії і взяли трофейну зброю й техніку.

Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Ліквідовані особи - з 46-ї окремої бригади оперативного призначення нацгвардії Росії – найбільшого з’єднання військ росгвардії, яке базується в Чечні.

Це з’єднання було створене ще в 2000 році для боротьби з силами чеченського спротиву, котрі воювали з Кремлем.

Українські воїни мають і трофеї: неушкоджений БТР-80 та зброю (кулемети, автомати та снайперську гвинтівку Драгунова з боєприпасами).

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.