Рівне Медіа

Зупинку біля зоопарку в Рівному реконструювати не планують

Фото - Юрій Поліщук

У березні цього року до міської ради із проханням реконструювати зупинку громадського транспорту «Зоопарк» на вулиці Київська звернувся Павло Руденко.

Чоловік аргументує цю потребу тим, що територія навколо Рівненського зоопарку активно заселяється і збільшується кількість жителів, а зупинка – радянського зразка в аварійному стані.

«Окрім свого цільового призначення, в неї є ще дві додаткових функції: туалету та розміщення оголошень, які забруднюють і так вже жахливу зупинку. Чому мешканці та гості міста після відвідування зоопарку мають переміщатись в радянський союз із ароматами вбиральні? Виходячи з вищесказаного, прошу реконструювати дану зупинку під сучасну».  

Петиція набрала 300 голосів, а тому міський голова Рівного надав письмову відповідь на це прохання.

«Вказана зупинка щоденно підмітається прибиральником території комунального Рівненського ШЕУ автомобільних доріг.  Територія прилегла до зупинки зі стихійним сміттєзвалищем прибирається періодично, один раз на тиждень», - йдеться у відповіді  на петицію.  

Також зазначено, що кошти на реконструкцію існуючої зупинки та будівництво нової бюджетом поточного року не передбачені.

 

 

Читати також