Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Звільнили трьох головних лікарів медзакладів Рівненщини

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук підписав розпорядження про звільнення низки керівників комунальних закладів області. Тексти документів вже опублікували на сайті облради.

Зазначимо, що їх звільнено у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, укладеного між ними та обласною радою. Зокрема, звільнено:

  • головного лікаря комунального підприємства «Корецька обласна лікарня відновного лікування» Анатолія Миронця;
  • головного лікаря комунального підприємства «Острозька обласна психіатрична лікарня» Павла Маєвського;
  • головного лікаря комунального підприємства «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Валентину Сухляк.

Контракти із усіма закінчуються 26 червня.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що звільнили керівників ще чотирьох закладів - «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський», «Острожецька туберкульозна лікарня», «Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Новостав» для дітей з активними формами туберкульозу» та «Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру».

 

 

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про нібито озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.