Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканців Костополя просять зробити запас води: у чому причина

У Костополі мешканців міста просять подбати про запаси води, адже триває заміна мережі.

Про це повідомляють у Костопільській міськраді.

"Відомо , що на вулиці Івана Франка триває заміна критично важливої гілки водопровідної мережі. Найближчим часом плануємо підключати її до центрального водогону, а це вимагає тимчасового відключення води. Перепрошуємо за незручності та сподіваємося на Ваше розуміння", - йдеться у повідомленні.

Графік відключення водопостачання:

  • 7 червня з 9:00 до 19:00 Мікрорайон 5 школи та 5 садочку – вул. Рівненська, п/к Рівненський, вул. В.Стуса, вул. О.Кобилянської (Островського), вул. В.Сухомлинського (Сидорова), п/к В.Сухомлинського (Сидорова), вул. Б.Хмельницького, п/к Б.Хмельницького, п/к Новий, вул. Миру, вул. Одеська, вул. Кримська, вул. Коцюбинського, п/к Коцюбинського, вул. Польова, вул. Проектова, вул. Новопроектова. Мікрорайон АТП – вул. Рівненська, вул. Кирило-Мефодіївська (Ціолковського), вул. Б.Патона (Курчатова), вул. Г.Сковороди (Ломоносова).
  • 7 червня з 9:00 до 8 червня 19:00 (дві доби) – вул. Костопільська (Ватутіна), вул. Парківська (Піонерська).

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.