55 портретів встановили на майдані Незалежності у Рівному

У Рівному триває встановлення та заміна вже існуючих конструкцій з портретами загиблих захисників України. Так, сьогодні, 26 квітня, замінили на нові, якісніші 55 портретів Героїв, які віддали життя за Батьківщину.

Нагадаємо, що заміну старих конструкцій на нові, а також встановлення нових, розпочали наприкінці березня. Тоді секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян запропонував благодійникам, підприємцям та рівненським компаніям долучитися до реалізації проекту та створити якісний меморіальний комплекс для всіх рівненських захисників, що віддали життя за свій народ і країну. Відбувається все це  без залучення бюджетних коштів, жодна гривня коштів платників податків не пішла на їх встановлення.

- Самопожертва наших Героїв стала гарантом мирного життя для нас, і ми зобов'язані зберегти, увіковічнити їх подвиг. Їхня ціна - найвища - ціна життя. Тому нашим першочерговим завданням є увічнення їх пам'яті та передання історії їх подвигу майбутнім поколінням, - говорить секретар Рівненської міської ради, виконувач обов'язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. - Вдячний усім меценатам, представникам рівненського бізнесу за їхню одностайну підтримку цього проекту. Їхня щедрість та небайдужість роблять можливим створення меморіальної виставки, яка стане символом вічної вдячності нашим Героям.

До Великодня планують встановити ще частину нових портретів загиблих у війні проти російських окупантів. Зауважимо, що у меморіальному комплексі ж портрети усіх захисників, від 2014-ого року. Планується, що меморіальна виставка постійно оновлюватиметься, щоб вшанувати пам'ять кожного захисника України.

Читайте також