Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

17 тролейбусів планує закупити Рівне

Сьогодні в Рівному обговорили проєкт «Міський громадський транспорт в Україні 2». В його рамках планують закупити 17 пасажирських тролейбусів великого класу довжиною 12 метрів із 15-ти кілометровим автономним ходом. Це дасть можливість оновити тролейбусний парк та суттєво розвантажити існуючі маршрути тролейбусного транспорту в місті через ділянки без наявних ліній: мікрорайон «Північний» та «Залізничний вокзал».

«Сьогодні була створена перша робоча група. Ми розглядали перший діючий проект, який дає можливість нашому місту взяти кредит у сумі 6 млн. євро на 22 роки під два відсотки. Це дало би можливість оновити 17 одиниць рухомого складу наших тролейбусів з автономних ходом на 15 кілометрів. Найголовнішим є те, що ми почали розглядати колегіально напрями зі зміни та покращення послуг нашого громадського транспорту», – розповіла голова «транспортної» комісії Рівнеради від фракції «Рівне Разом» Катерина Марчук.

Однак, ці дані – попередні. Надалі, всі питання щодо вартості кредиту, умов та термінів виплати будуть обговорюватись в процесі напрацювання угоди з містом та її ратифікації між державою Україна та Європейським інвестиційним банком.

Вже 18 листопада у Львові відбудеться зустріч між представниками західноукраїнських міст та Європейського інвестиційного банку, в якій візьмуть участь і представники від Рівного, які зможуть поставити усі уточнюючі запитання щодо можливостей впровадження та реалізації проекту.

Читати також