Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

20 тис гривень - лікарям і 13,5 тис - молодшому персоналу: медикам Рівненщини підвищать зарплати

Фото з відкритих джерел, ілюстративне фото.

Сьогодні Верховна Рада України прийняла проєкт Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік». 

Документом передбачено, що у наступному році базовий рівень заробітної плати для лікарів встановлено на рівні 20 тисяч гривень та 13,5 тисячі гривень – для середніх медичних працівників. 

У порівнянні із нинішнім роком, оплата пакетів медичних послуг за програмою медичних гарантій збільшена на 33,8 млрд грн. Про це інформує МОЗ. 

Також у бюджеті передбачено збільшення коштів для програми медичних гарантій, закупівлі нового обладнання як для лікарень, так і для лабораторій, реконструкції 48 багатопрофільних клінічних лікарень, розвитку біокластеру, проведення трансплантацій, на вакцину від COVID-19 та інше.

Закладені кошти для видатків на охорону здоров’я в Україні, зокрема, виплати працівникам закладів охорони здоров’я у зв’язку з переїздом на нове місце роботи, перекваліфікацією під час формування спроможної мережі госпітальних округів – 100 млн грн.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.