Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

30 до 30: двоє рівнян увійшли в список журналу Forbes

Фото з відкритих джерел

Режисерка із Рівного Христина Сиволап та плавець Михайло Романчук потрапили в новий список Forbes Україна "30 до 30" 2021 року. 

Список 2021-го поєднав людей різних індустрій та сфер. Можливо, цьогорічним учасникам було навіть складніше, ніж попередникам: їхні успіхи припали на часи пандемії.

На своїй дебютній Олімпіаді в Токіо Михайло Романчук виграв дві медалі – срібну та бронзову. Це перший за 17 років український плавець, котрий узяв дві олімпійські нагороди за одні Ігри. В одному з відбіркових запливів на 800 м рівнянин встановив олімпійський рекорд. Романчук уже націлився на Олімпіаду в Парижі, на якій розраховує перемогти. Спортсмен проводить понад 10 тренувань на тиждень. Плаванням він займається із шести років. Усю кар’єру, 19 років, працює із тренером Петром Нагорним.

Христина Сиволап – авторка короткометражної комедії «Давай не сьогодні», музику до якої написав соліст Pianoбой Дмитро Шуров. У 2014 році фільм Сиволап отримав Гран-прі Міжнародного кінофестивалю в Трієсті і здобув призи глядацьких симпатій на кількох фестивалях в Україні та Німеччині.

Наразі режисерка разом із чоловіком працює над двома повнометражними фільмами – історіями про незаплановану вагітність «Рання пташка» та про кризу в стосунках подружжя «Герметизація».

Читати також