Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Закоханість чи дружні стосунки: на що звернути увагу, щоб не потрапити у неприємну ситуацію

Фото з відкритих джерел, ілюстративне фото.

Іноді трапляються ситуації між друзями, коли одна людина просто товаришує, а інша кохає свого друга. Тоді можуть виникнути непорозуміння, образи, а потім і розкол відносин. Тому варто заздалегідь дізнатися, як відрізнити дружні почуття від закоханості, щоб не потрапити у незручну ситуацію.

Часті подарунки

Подарунки між друзями — не настільки часта подія, як у відносинах. Зазвичай вони даруються у свята і дні народження. При цьому суми витрачаються приблизно однакові, і підтримується баланс за кількістю. Але якщо хлопець починає під час кожної зустрічі дарувати своїй подрузі квіти і невеликі подарунки, швидше за все, він розраховує на щось більше. Крім цього він буде показувати свою заможність, оплачуючи замість вас кафе і кіно, інформує Ukr.Media.

Неспроможність відмовити

Закоханій людині складно сказати "ні" тому, до кого вона має певні почуття. Тому за найменшого прохання про допомогу скасовуються усі домовленості з іншими людьми. А друзі допомагають тоді, коли це не шкодить їх особистим планам.

Наявність певних обмежень у розмовах

Коли люди по-справжньому товаришують, у них немає натягнутості під час розмови і незручних тем. Вони обговорюють особисте життя іншої людини і дають поради щодо відносин. Але закохана людина не зможе спокійно слухати розповіді про побачення свого коханого. Найчастіше вона буде критикувати партнера, намагатися провокувати на розрив, щоб спробувати бути з об'єктом свого кохання.

Відсутність прагнення до знайомств на вечірках

На вечірках та інших веселих посиденьках друзі проводять час разом, але, якщо з'являється можливість з кимось познайомитися — використовують її. Якщо людина закохана, вона не буде дивитися по сторонах і шукати інших людей для спілкування. Крім цього, вона може заважати другу знайомитися з людьми протилежної статі, щоб бути завжди разом.

Надмірна увага у бік об'єкта обожнювання

Якщо людина кохає свого друга, вона намагатиметься його не розчарувати і виглядати у кращому світлі. За будь-яку помилку одразу підуть вибачення. Така людина ніколи не спізнюється на зустрічі, намагається швидко виконати будь-яке ваше доручення. Щодня закоханий друг буде нагадувати вам про своє існування — смс, дзвінок, повідомлення у мережі або просто лайк на вашій фотографії. Друзі у цьому сенсі спокійніші, можуть запізнитися, забути купити вам порцію морозива або не дзвонити тиждень.

Пильність погляду і прагнення до тактильного контакту

Поспостерігайте за своїм другом, адже почуття дуже складно приховати. Закохані люди пильно і уважно дивляться на кохану людину. Намагаються частіше торкатися, обійматися, сміються з усіх жартів і посміхаються.

Якщо ви виявите, що ваш кращий друг відповідає усьому переліку про закоханих, не потрібно влаштовувати розбірки. Визначтеся, що ви відчуваєте до нього, і якщо почуття не є взаємними, скажіть йому про це, але досить м'яко. Потрібно дати зрозуміти, що ви не відчуваєте того ж самого, але хотіли б залишитися друзями. Будьте обережними у висловлюваннях, щоб не зачепити його почуття і не втратити назавжди.

Читати також