Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Білорусь дозволила перевозити залізницею російські ракети

Влада Білорусі дозволила перевозити своєю залізницею російські ракети.

Як повідомляє Центр протидії дезінформації, умови перевезення не відповідають жодним правилам безпеки. Це загрожує вибухами з численими жертвами. 

Зокрема, в напіввідкритих вагонах без відповідного маркування перевозяться:

- головні частини ракет "Точка-У;

- реактивні снаряди РСЗВ "Град";

- реактивні снаряди "Смерч";

- квазібалістичні та крилаті ракети для "Іскандерів" тощо.

Крім небезпеки здетонування, є реальна загроза «рейкової війни» на залізничній інфраструктурі з боку білоруських патріотів, опозиційних чинній владі.

Читати також

18.05.2022 "Вухо відрізали, а могли б БТР-ом четвертувати": російський окупант похизувався звірствами на Харківщині

- Двох полонених взяли. Одному вухо відрізали – він говорити не хотів. Це ще нормально, що йому кулю в лоб не пустили, або БТР-ом не четвертували. Це ще нормально, м'яко... А можна було його просто поставити і короб від кулемету, 100 набоїв, просто в нього випустити, і друшляк зробити. Ну, максимум, можна було пальці відрубати, - розказує своєму батьку окупант, який ще не так давно намагався просунутися на Харківщині. Він захоплено розповідає, що окупанти «артой накрыли» мирне селище у Харківський області і зайнялися там мародерством: "Пацани на розвідку сходили, принесли: ковбаси, майонезу, сала ... По людях пройшлися ... сенс їм залу*атися, у нас стовбури, танк. Якщо хтось залу*неться - мінус будинок і живи, як хочеш".