Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Білоруські та російські військові проводять спільні навчання повітряних сил і ППО

Військово-повітряні сили та війська ППО Білорусі проведуть спільні з росіянами тренування з 26 по 29 квітня.

Про це повідомляє Міноборони РБ у Telegram.

Зазначають, що тренування проведуть із залученням посадових осіб об'єднання ВПС та ППО Західного військового округу збройних cил Російської Федерації.

У ході заходу оперативної підготовки відпрацьовуються питання взаємодії органів управління авіацією та ППО при плануванні дій та постановці завдань підлеглим військовим частинам та підрозділам, зазначено у повідомленні

 

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів по об’єктах України з території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.