Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Білоруським військовим показали NLAW, Javelin та Panzerfaust 3, якими воює Україна

Білоруським військовим показали протитанкові комплекси NLAW, Javelin та німецький протитанковий гранатомет Panzerfaust 3, які перебувають на озброєнні у ЗСУ. 

Про це повідомляє Беларускі Гаюн.

Так, 26 жовтня на полігоні "Осиповицький" (Могилівська область) пройшов оперативний збір командного складу ЗС РБ. Мета заходу – узагальнення досвіду війни в Україні, щоб скоригувати бойову підготовку ЗС РБ у новому навчальному році.

На одній із навчальних точок військовим показали протитанкові ракетні комплекси (ПТРК) NLAW та Javelin, а також німецький ручний протитанковий гранатомет Panzerfaust 3. 

- Найімовірніше, зс рф передали своїм колегам кілька захоплених під час боїв зразків, щоб білоруські військові могли на власні очі побачити «знаменитого «Джавеліна»», а не розглядати його за картинками з інтернету. 

Чи російські колеги продемонстрували на собі застосування західних зразків озброєння, не повідомляється. Сподіваємося, що білоруські військові й так уже бачили в інтернеті наслідки застосування NLAW, Javelin та Panzerfaust 3 з бронетанкової техніки, - пишуть у моніторинговій групі. 

Читати також