Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Більше 900 протоколів склали на Рівненщині за порушення карантину

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Від початку дії карантинних обмежень на Рівненщині працівники Держпродспоживслужби та Національної поліції склали 908 протоколів про їх порушення. Про це розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Він зазначив, що переважно санкції наклади на заклади громадського харчування, місця масового перебування людей (місця торгівлі, розважальні заклади). Значна частка також стосується порушень правил перебування у громадському транспорті, зокрема, відсутність маски індивідуального захисту, а також недотримання правил обмеженої кількості пасажирів у салоні маршрутного таксі.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.