![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042512154391.jpg)
На Рівненщині грибники відкрили новий сезон.
Так, у Фейсбук любитель "тихого полювання" Василь Овдіюк поділився своїми "трофеями".
Як пише чоловік, всього за 2 години йому вдалось відшукати десятки боровиків та маслюків.
- Фантастика! 25 квітня і боровик вагою 477 гр. (грибники Закарпаття і Волині, які виставляли свої знахідки в соціальних мережах, нервово курять в стороні). Декілька десятків боровиків та десяток маслюків за 2 години в сарненських лісах. Дякую старому другу Льоні Турчику за доставлене фантастичне задоволення! Грибний сезон розпочато! - зазначив Василь Овдіюк.
![](/media/img/650/2024/04/202404257016.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404256521.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404252233.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404258781.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404256813.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404257729.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404251888.jpg)
![](/media/img/650/2024/04/202404251361.jpg)