Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

День автомобіліста: гарні привітання у віршах та прозі (картинки)

Національне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, який відзначається на Україні щорічно в останню неділю жовтня, в 2022 році випадає на 30 жовтня. Привітати зі святом, фактично, можна будь-кого, хто їздить за кермом. А ось в народі, свято називається просто: День шофера.

До речі, в цей день вітають не тільки тих, хто сидить за кермом. Листівки можна сміливо слати і автомеханікам, конструкторам, співробітникам транспортних компаній і всіх, хто так чи інакше пов'язаний з автомобільним транспортом.

Привітання з Днем автомобіліста 2022

Сердечно вітаю тебе з Днем автомобіліста. Нехай для тебе всі дороги в цьому житті будуть відкриті. Нехай в будь-якому починанні тобі горить тільки зелене світло. Нехай життя, як і будь-яка поїздка, приносить тільки радість, спокій, позитив і посмішку. Бажаю здоров'я і щастя!

***

Радісної дороги "з вітерцем"

І мотора пісні рівної, чистої,

І зміни пейзажів за вікном

Я бажаю автомобілісту.

Щоб машина слухалася в дорозі,

Щоб вдома було все, як треба,

Щоб особисті доходи зростали,

Щоб до щастя не було перепони!

***

Вітаю З Днем автомобіліста і хочу побажати тобі міцного здоров'я, водійського оптимізму, абсолютної впевненості в собі, а твоєму автомобілю — міцних шин, справного мотора і автопробігу тільки по хороших дорогах. Удачі на твоєму шляху і відсутності будь-яких перешкод.

***

Вітаю З Днем автомобіліста! Бажаю міцного здоров'я, легких шляхів, вільних і відкритих доріг. Нехай кожна поїздка буде вдалою, завжди легкою і, як ясний день, приємною!

***

Ти спокою ані хвилинки не маєш,

В руках ти кермо віртуозно тримаєш,

Співає мотор тобі пісню гарячу.

І мчиш ти, поклавшись на Бога й удачу!

Хай кінь твій залізний слухняно мчить шляхом,

Хай всі негаразди розвіються прахом,

Щасливо хай стелеться траса твоя!

Вітаю, мій друже, тебе з Днем водія!

***

Вітаю з Днем автомобіліста і бажаю тільки зеленого світла. Бажаю багато здоров'я, рівних доріг, успішних поїздок і надійного транспорту. Нехай збуваються всі мрії.

***

Хай весело гуде мотор,

Хай на шляху не жде затор,

Хай неприємність обмине,

Хай не кінчається пальне,

Без ям хай буде завжди шлях,

Хай не лежить на ньому цвях,

В дорозі янгол кожну мить

Нехай тебе, водій, хранить!

***

Вітаю з Днем автомобіліста. Хочу побажати бадьорих сил і оптимізму по життю, чудового настрою і відчуття щастя за кермом, благополучної дороги і відсутності на ній перешкод, міцного здоров'я тобі і твоєму автомобілю.

Читати також