Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Депутатці від ОПЗЖ, яка проголосила себе керівницею Мелітополя, повідомили про підозру у держзраді

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Нещодавно в Мелітополі окупанти викрали міського голову, який відмовився з ними співпрацювати. Натомість депутатка міськради від ОПЗЖ Галина Данильченко перейшла на бік ворога та проголосила себе "виконуючою обов’язки Мелітопольського міського голови".

Тепер же нею займаються українські правоохоронні органи. Зокрема, їй повідомлено про підозру за фактом державної зради. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора. 

"За даними слідства, депутатка Мелітопольської міської ради на шкоду державному суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканності України та інформаційній безпеці, здійснила перехід на бік ворога в умовах воєнного стану.

На виконання отриманого від представників Російської Федерації завдання представниця місцевої влади проголосила себе «виконуючою обов’язки Мелітопольського міського голови» та активно здійснювала дії щодо організації та упорядкування окупаційної влади на території м. Мелітополь та Мелітопольського району", - йдеться у повідомленні.

Проголосивши про створення невизначеного законодавством України органу – «Комитет народных избранников», підозрювана закликала громадян України до його підтримання та припинення супротиву мешканців міста окупаційній владі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в Запорізькій області.

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.