Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Фонд держмайна змінює керівників на 47 державних підприємствах України

Фото: ФДМУ (скріншот із запису телемарафону)

Фонд держмайна змінює керівників на 47 державних підприємствах.

Про це заявив Перший заступник Голови ФДМУ Дмитро Кліменков на телемарафоні «Єдині новини».

За його словами, на семи підприємствах фонд вже змінив керівників, а стосовно ще 40 очікується погодження з боку місцевих військових адміністрацій.

Наразі в управлінні ФДМУ передається 2400 підприємств, більшість з яких була передана фонду нещодавно.

«Ми проаналізували стан підприємств, чи виплачують людям зарплати, чи приносять доходи до бюджету», – розповів Дмитро Кліменков.

Відомо, що аналіз показав, що на більшості проаналізованих держпідприємств не виконуються фінансово-економічні плани, вони приносять збитки.

«Наша ціль – налагодити роботу державних підприємств, щоб вони працювали чесно та прозоро, без використання сірих схем. Починаємо очищення Фонду держмайна від недобросовісних менеджерів», – заявив Дмитро Кліменков.

ФДМУ вже шукає нових менеджерів для держпідприємств. Для того, щоб подати кандидатуру на заміщення вакантної посади фонд планує запровадити онлайн-форму, розповів Перший заступник Голови Фонду держмайна. Після цього ФДМУ разом з НАБУ проведе перевірку кандидатів та за результатами співбесід буде приймати рішення, розказав Дмитро Кліменков.

«Це зробить призначення прозорим та відкритим для всіх», – зазначив він.

Для нових керівників ФДМУ розробив KPI, щоб вони належним чином підготували держпідприємства до майбутньої приватизації по найвищій ціні, зазначив Дмитро Кліменков.

«Гроші від роботи держпідприємств та приватизації мають йти на Сили оборони, а не окремим недобросовісним керівникам», – заявив він.

Читати також