Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Їх по-звірячому розстріляли": мер Бучі розповів, як російські військові вбивали людей

Міський голова Бучі Анатолій Федорчук у  коментарі для  ВВС розповів, як російські військові під час окупації міста розстріляли щонайменше 320 мирних мешканців.

Він сказав, що особисто був свідком страти кількох людей військами путіна.

"Я сам бачив кілька епізодів. Були три цивільні машини, які намагалися евакуюватися в бік Києва, і їх по-звірячому розстріляли. Була вагітна жінка, чоловік якої кричав і просив не стріляти в неї, але вони взяли і просто жорстоко застрелили", — розповів Федорук.

Крім того, за його словами, російські війська під час окупації Бучі полювали на місцевих політиків. Він закликав міністра закордонних справ росії сергія лаврова, який заперечує звинувачення московських військ у військових злочинах, "прийти до Бучі і побачити тіла загиблих людей і подивитися в очі їхнім родинам, матері, чоловікам, дітей, які стали сиротами".

Читати також

25.05.2022 "Всі - проти росії": окупанти шоковані, що весь світ підтримує Україну зброєю

«Америкоси притягли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах*й! Все туди ху*рять, зрозумів, підкріплення їм, бл*дь! Всі - проти Росії», – говорить один окупант іншому. Він додає, що розмовляв із колегою, який займається поповненням для їхньої армії: Піз*єц, каже, братан, піз*єць. Молодняк, каже, довбо*би їдуть. Я взагалі в ах*ї. Заїхали туди, а вони без броників, без ніх*уя. Пішли до магазину пиво купувати...