Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Кадировців теж кладуть": окупант з Дагестану поскаржився на втрати армії рф

Найманці з Кавказу відмовляються брати участь у війні в Україны та скаржаться на великі втрати. 

Про це свідчить приватна переписку одного із загарбників, яку оприлюднила СБУ. 

У розмові зі своїм другом він відмовляє того від участі «у спецоперації», адже втрати – величезні, зокрема і серед кадирівців.  

- Наших стільки тут багато полягло, вже з рахунку збився. Кадировців теж кладуть. Цивільних скільки вбито у цій війні, - пише він знайомому. 

При цьому розуміє, що росії плювати на смерті кавказців: «Русаки нас використовуються, нашими руками роблять все».

Навіть оплата у 300 тис. рублів на місяць і спеціальна програма підготовки від «кращих військових інструкторів» – недостатній аргумент, аби ризикнути своїм життям. Бо насправді його товариш буде позбавлений будь-яких страхових і соціальних гарантій. Навіть слідів не залишиться.

Окупант зізнається, що і сам кинув би усе та поїхав додому, але боїться, що його "посадять за дезертирство". Тому хоче вберегти бодай друга. 

«Це не наша війна! Хай русаки, якщо їм потрібно, самі воюють! Сиди собі спокійно. Що для життя потрібно, який ще доброволець!» – підкреслює окупант.

 

Читати також

21.05.2022 Україну сьогодні захищає 700 тисяч військових - Зеленський

"На сьогодні це 700 тисяч – ось ви бачите результат роботи 700 тисяч людей, які воюють. 700 тисяч. Це в момент війни", - сказав глава держави. Він також додав, що уся кількість людей та техніки зараз розкидані по всій територій України. Водночас Володимир Зеленський зауважив, що навіть плюс 100 тисяч військових не змогли зупинити щирокомасштабну війну рф проти України. "З точки зору тих сил, які застосувала РФ, використовуючи абсолютно все, використовуючи навіть резерви, використовуючи таку "тиху мобілізацію" ("тиху", бо мобілізація – це коли війна, а війну вони не могли нам оголосити, вони це назвали "спецоперація"). Вони перекидали війська, збільшення було і в Криму, і в Білорусі – на різних напрямках. Це дійсно великий об’єм. Я думаю, що на сьогодні з таким об’ємом жодна країна Європи не впоралась би". При цьому глава держави нагадав, щоу країн НАТО є відповідна зброя, яка спроможна захистити небо від тих перших ударів, від яких Україна зазнала тих втрат. Зеленський також вважає, що Україна була непогано підготовлена, і росія не знала про багато речей, що і призвело до того, що Україна не була захоплена у перші дні вйни, про що говорили різні аналітики.

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл вокзалу у Краматорську здійснили з окупованої Донеччини

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.