Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Кажуть, ви прийшли з іншої планети", - командир морпіхів з "Азовсталь" попросив Маска про допомогу

Оточений російськими окупантами на "Азовсталі" у Маріуполі, командир української 36-ої бригади морської піхоти Сергій "Волина" звернувся по допомогу до Ілона Маска.

Про це повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

У своєму Twitter Волина написав:

"Кажуть, ви прийшли з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети знаходяться поряд одна з одною, тому що я живу там, де практично неможливо вижити. Допоможіть нам вийти з "Азовсталі" до країни-посередника. Якщо не ви, то хто? Підкажіть".

 

Читати також

18.05.2022 На Харківщині окупанти обстріляли пожежну машину: загинув батько двох дітей

Уламки снарядів потрапили в машину, вивівши її з ладу. Особовий склад відразу покинув кабіну, проте Костянтин Маляров отримав травми, котрі виявилися несумісні з життям. У загиблого рятувальника залишились дружина і двоє неповнолітніх дітей. Костянтин Маляров народився 21 березня 1983 року у м. Ізюм. У 2001 році закінчив Ізюмське професійно-технічне училище №24. У 2001-2002 роках проходив службу у Збройних силах України. З початку 2010 року став до лав ДСНС, весь цей час не полишаючи свою рідну 28-ту Державну пожежно-рятувальну частину Головного управління ДСНС України у Харківській області. За плечима мав чималий бойовий досвід та користувався неабияким авторитетом у колективі.