Рівне Медіа

Хто хоче реконструювати амбулаторії Рівненщини?

Три будівельні компанії з Рівного, Вінниці та Житомира виявили бажання проводити реконструкції 43 амбулаторій Рівненщини в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Свої пропозиції учасники торгів надіслали на тендер, що наразі був проведений в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації.

Раніше вже оголошували тендер на реконструкцію цих амбулаторій. Однак по частині лотів попередньої закупівлі не вдалося визначити переможців через невідповідність пропозицій учасників торгів. Тож розкриття тендерних пропозицій, яке пройшло днями, стосується саме переоголошених об’єктів реконструкцій, каже керівник групи впровадження субпроекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

За його словами, свої пропозиції учасники торгів подавали на реконструкцію 7 амбулаторій Рокитнівського району, 4 амбулаторій Дубровицького та 3 амбулаторій Сарненського районів, 10 амбулаторій в Острозькому та Дубенському районах й в містах Остріг та Дубно. Також мають бути реконструйованими 7 амбулаторій Рівненського району, 6 амбулаторій в місті Рівне та Радивилівському районі й 3 амбулаторії в Здолбунівському районі, а також 3 амбулаторії в Млинівському і Демидівському районах.

- На жаль, по лоту 3.4, а це амбулаторії міста Острога та Острозького району й міста Дубна та Дубенського району, учасники торгів не подали жодної пропозиції, тож наразі ми будемо звертатися до Банку з проханням дозволити переоголошення торгів за цим лотом, - розповів Сергій Рибачок.

По решті лотів тендеру комісія з відбору послуг отримала пропозиції від учасників торгів й приступає до їх оцінки.

Читати також