Рівне Медіа

Ліквідацію комунального підприємства на Рівненщині просять відтермінувати

З таким зверненням сьогодні виступила на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства виконувач обов’язків директора КП «Аптека «Ліки» Рівненської обласної ради Галина Табачук.

Вона зауважила, що закриття аптеки на вул. Карнаухова, 25А та відкриття їдальні – неправдива інформація.

«Мова йде про те, що відкриття їдальні іде паралельно з ремонтом комунального підприємства через зменшення площі. Ми підписали договір в серпні про оренду ще на три роки та зробили поточний ремонт аптеки за рахунок власних коштів. Нам не потрібно додаткового фінансування з обласного бюджету. Єдине, що просимо – час, і ми вийдемо на плюс. Це єдина комунальна аптека , ми працюємо для людей», - наголосила Галина Табачук.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації Юрій Осіпчук зазначив, що для того, аби вижити в сьогоднішній конкуренції серед інших мереж аптек потрібен не перспективний план, а бізнес-план.

«Хочеться вас стимулювати – працюйте. Але в мене також є пропозиція для депутатів: підтримати заклад та залишити його, але з подальшим розглядом цього проекту рішення через рік», - сказав Юрій Осіпчук.

Таку позицію підтримали всі члени комісії. Втім, остаточне рішення прийматимуть депутати на черговому пленарному засіданні, яке відбудеться 29 листопада. 

Пресслужба Рівненської обласної ради

Читати також