Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Лукашенко не очікував, що російська "спецоперація" затягнеться на стільки часу

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, що не очікував, що так звана "спецоперація" затягнеться на стільки часу.

Про це він сказав в інтерв'ю "Associated Press", "БЕЛТА".

За його словами, що "не настільки занурився у проблему", аби сказати, чи війна росії йде за планом, але відчуває це так, ніби "операція затягнулася".

Хоча Білорусь надає території для розміщення техніки та лікування хворих, Лукашенко запевнив, що Білорусь робила та робить "все для того, щоб цієї війни не було".

Читати також

22.05.2022 Україна та Польща домовились спростити перетин кордону

Президент України зазначив, що нині українські міста стали побратимами із польськими, також побратимами стали український та польський народи, а країни - сестрами. "??Ми - рідні. І між нами немає бути кордонів чи бар?єрів. Український і польський народи ментально вони давно не розділяють. Тож ми дійшли згоди найближчим часом втілити це і у відповідній двосторонній Угоді. Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу. ?І я впевнений, що усі необхідні рішення спочатку для статусу кандидата для України, а потім і для повноправного членства неодмінно будуть ухвалені. Зокрема завдяки багатолітньому захисту Польщею українських інтересів на європейському континенті", - заявив Володимир Зеленський. Він подякував Дуді за спільну з лідеркою Словаччини ініціативу переконувати європейських колег, які все ще вагаються щодо статусу країни-кандидата на членство ЄС для України. Володимир Зеленський також зазначив, що Росія, розв'язавши війну, мимоволі змусила Україну та Польщу забути суперечки щодо спільного минулого. Також він анонсував законопроєкт про розширені можливості для громадян Польщі в Україні, щоб віддячити за те, як Польща прийняла українців, які рятуються від війни.