Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Львів готується до ймовірного наступу з території Білорусі

У Львові посилять оборону міста на випадок наступу військ з території Білорусі. 

Про це йшлося на оперативній нараді за участю військового та цивільного керівництва Львова, повідомляє міський голова Львова Андрій Садовий. 

- Сьогодні зібрав оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як ми будемо діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.

Проговорили план оборони та сили і засоби, які є у підпорядкуванні міста. Ситуація змінюється, тож наші оборонні стратегії також потребують змін та оновлення, - написав він. 

За його словами, у кожному районі міста буде створено штаб оборони та проведено додатковий вишкіл для членів добровольчих формувань тероборони. Поки що їх не будуть переводити на цілодобове чергування. Але це рішення може змінитись у будь-який момент, додав Садовий. 

Також розглядається варіант формування резервних добровольчих батальйонів з працівників міської ради та комунальних підприємств.

Крім того продовжується формування стратегічного резерв продуктів на випадок блокування шляхів постачання.

Місто готується до холодної зими, тому має бути забезпечена можливість обігріву без газу, наголосив міський голова Львова. 

- Це загальні підсумки, якими можу поділитись. Важливо, щоб львів’яни знали, що місто в безпеці, а ворог не мав достатньо інформації для здійснення провокацій, - додав він. 

Читати також