Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Маленька хитрість: що покласти у мішок із картоплею, щоб вона не проростала

У радянські часи картопля вирощувалася на садових ділянках і зберігалася протягом всієї зими в ящиках в підвалах і льохах. Сьогодні теж багато хто поступає подібним чином, хоча обсяги і скоротилися. Люди вважають за краще купувати картоплю в магазинах в міру потреби, що економить час, а нерідко і гроші, інформує Ukr.Media.

Але деякі продовжують закуповувати її у великих кількостях і стикаються з проблемою. Коли картопля зберігається надто довго, на бульбах можуть з'явитися паростки. Зазвичай ця проблема виникає навесні у разі підвищення навколишньої температури повітря. При цьому овочі також стають шкідливими, бо в них накопичується токсичний соланін.

А найцікавіше, що вирішується ця проблема дуже швидко і легко. Ще наші бабусі використовували цю хитрість, тому вона перевірена десятиліттями і ефективна.

В ящик чи мішок з картоплею необхідно покласти два-три яблука. Річ у тім, що фрукти виділяють етилен, який припиняє процес проростання пасльонових.

Читати також

24.09.2023 У Рівному зібралась рекордна кількість ветеранів на фінальні змагання

Загалом 130 чоловіків та жінок із травмами та діючих військовослужбовців. Учасники демонструють свої досягнення в таких видах, як жим лежачи, веслування на тренажері, швидкість на аеробайку. Крім того, пройдуть показові виступи професійних стронгменів. "Привітав учасників фінальних змагань. Своїм прикладом вони надихають. Адже здорові та емоційно сильні люди - це те, що зараз потрібно Україні. А велика Перемога складається із маленьких, в тому числі і у спорті"