Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Малюк кричить, розривається": у дитячій лікарні хлопчика-сироту закрили одного в палаті (ВІДЕО)

У Запоріжжі 1-річний хлопчик-сирота потрапив до лікарні. Як повідомляють очевидці, він знаходиться у палаті один і постійно плаче.

Так, на своїй сторінці в Instagram активіст Андрій розповів, що дитина перебуває у 5-й дитячій лікарні в Запоріжжі. В палаті він перебуває весь час один, напівроздягнений та постійно плаче.

"Якийсь треш у 5-й дитячій. Жінка, яка лежить у ковідному відділенні, розповідає про дитину. Малюкові 1,1 рік. Він - сирота. Знайшли його на вулиці. За її словами, медсестри заходять рідко, лише погодувати. Малюк кричить, розривається. Він у фекаліях, і вчора його вже заходила мити сусідка по палаті", - повідомила очевидиця.

Відомо, що малюка звати Андрій і няні при дитині немає, оскільки його знайшли на вулиці й він ще ніде офіційно неоформлений. 

Після того, як ситуацію з малюком потрапила в соцмережі, на неї звернула увагу місцева влада. Зокрема, заступниця голови Запорізької ОДА, волонтерка Злата Некрасова опублікувала світлину, де малюк вже вдягнений і в нього у ліжечку чиста білизна.

"Дитині один рік, вона була переведена з 1-ї дитячої лікарні з підозрою на COVID-19. COVID було підтверджено, дитина пройшла все необхідне лікування. Сьогодні зробили контрольний ПЛР тест-результат негативний, малюк буде переведений назад в 1-шу лікарню, тому що там є відділення для покинутих діток і персонал, який за ними стежить. У 5 дитячій лікарні, на жаль, за такими дітками доглядають санітарочки, які не можуть постійно перебувати в палаті. Все необхідне у малюка є. Вважаю, що дуже важливо порушити питання про те, щоб за кожною лікарнею було прикріплено няню для таких діток", - повідомила Некрасова.

Читати також