Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мер Скадовська виїхав із міста через погрози окупантів

Міський голова Скадовська, що на Херсонщині, Олександр Яковлєв виїхав із міста через постійні погрози окупантів. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у ФБ. 

За його словами, робота в місті та громаді налагоджена, все поки що без суттєвих змін. Також він додав, що планується виплата зарплати рацівникам бюджетної та комунальної сфери за першу половину квітня.

Нагадаємо, Олександр Яковлєв був викрадений окупантами 16 березня, згодом він записав звернення, що із ним все гаразд. 

"Зважаючи на постійні погрози та «пропозиції» до співпраці з боку окупантів, я був змушений виїхати з міста.

Розумію, що для багатьох було би спокійніше, аби я і надалі залишався в місті, але мені сказали однозначно або співпрацюєш, або ідеш в підвал. Однозначно, користі від мера в камері небагато.

Сьогодні я знаходжуся в безпечному місті, на постійному зв’язку з заступниками, виконком продовжує працювати в дистанційному режимі".

Читати також

28.05.2022 "Учасники не стримувалися у висловлюваннях", — у Литві обговорили "депутінізацію" РФ

У Литві провели секретну конференцію, де обговорили сценарії, за якими путін може втратити владу в росії через розпочату війну в Україні. "Русский мир" — це расистська ідеологія, люди на Заході цього не усвідомлюють, каже один з учасників. "Путін вважає, що росіяни етнічно вищі за українців, тому він має право відбирати в українців оселі та підпорядковувати їх. Тому потрібна "депутінізація" Росії, і то якомога швидше", - сказав інший учасник. На конференції обговорювали три можливі сценарії "депутінізації". По-перше, і це найоптимістичніший сценарій: "Росія стане великою Україною". Тріщини в режимі призводять до кінця нинішнього режиму, проводяться демократичні вибори і Росія розвивається по українському шляху. Але це вкрай малоймовірно. Сценарій другий: Путіна скидають його генерали в армії та спецслужбах, а на зміну приходить новий, менш войовничий режим. Присутні також бачать у цьому можливість для Росії. "Будь-які зміни – це крок вперед у нинішній ситуації", – сказав один із учасників. Сценарій жаху: "повстання знизу". Якщо "неосвічені маси" повстануть проти режиму зі страху, відчаю та бідності, виникнуть умови, подібні до війни, почнуться вуличні бої в усіх містах, а Росія розпадеться на багато республік.