Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Черкащині двоє "волонтерів" намагалися продати гуманітарну допомогу, яка призначалася для ЗСУ

Служба безпеки України викрила двох мешканців Сміли, на Черкащині, які продавали гуманітарну допомогу.

Як повідомляють в Управлінні СБ у Черкаській області, продукти харчування надійшли як гуманітарна допомога і призначалися для ЗСУ.

Щоб отримати цю допомогу, чоловіки надали фіктивні документи до міської ради.

Ділки вказали, що нібито отримали запит з одного із військових підрозділів і планують передати на потреби оборони партію тушонки. 

Смілянська міська рада надала зловмисникам майже 2 000 банок тушонки.  Однак, псевдоволонтери вирішили "нажитися" та намагалися продати комерційним структурам гуманітарну допомогу. 

Їх затримали під час спроби реалізувати чергову партію тушонки у 500 штук. 

Читати також

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.