Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На дорогах Рівненщини зранку працювало 65 одиниць техніки

Станом на 5 ранку на дорогах області працювало 65 одиниць техніки, ще 11 перебуває в режимі чергування. До обробки доріг та чергування залучено понад 100 дорожних робітників. 

Минулого вечора було незначне ускладнення руху по автодорозі М-06 в районі с.Грушвиця, де пропускна спроможність автодороги та рельєф місцевості змушували водіїв знижувати швидкість руху для безпечного пересування. Туди оперативно було скеровано додаткову техніку для обробки і упродовж 30 хвилин з моменту надходження інформації про ускладнення руху ділянка дороги була додатково оброблена, що дозволило збільшити інтенсивність руху.

Також в Корецькому районі на автодорозі місцевого значення «М-06 Крилів-Пашуки» внаслідок сильного вітру, інтенсивних опадів та особливостей рельєфу місцевості утворився сніговий замет, який було оперативно ліквідовано силами Корецької філії автодору. 

Станом на сьогодні, попри триваючий снігопад та штормове попередженя всі основні шляхи області є проїздними. 

Просимо водіїв в умовах ускладнення метеобстановки бути уважними та обережними, обирати безпечну швидкість руху та утримуватись від ризикованого маневрування.

Рівненський облавтодор

Читати також