Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Івано-Франківщині ворог завдав удару по Бурштинській ТЕС

Під час повітряної тривоги ворог завдав удару по двох об'єктах критичної інфраструктури України. Зокрема, поцілив у Бурштинську ТЕС, що на Івано-Франківщині.

Про це повідомила очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук. 

"Маємо влучання по Бурштинській ТЕС внаслідок чого виникла пожежа, яку ліквідували. Наразі на місці працюють всі відповідні служби. Жертв немає, проте наразі дорога біля станції перекрита, створено об'їзд навколишніми селами", - зазначила очільниця.

Також вона наголосила на тому, що в області наразі скоротили використання електроенергії на 15%, проте слід продовжити вживати заходів обмеження споживання енергоресурсів.

Читати також

02.12.2022 Народні прикмети на грудень 2022: якою буде зима та урожай

У грудні сім погод надворі: віє, дме, кружляє, рве і мете. Якщо снігу в грудні випало багато, то буде врожай пшениці, а якщо грудень малосніжний, то врожаю чекати не варто... Сухий грудень - сухі весна й літо. Якщо грудень багатий опадами, то червень буде дощовий. Багатосніжний грудень - до багатосніжної зими. Якщо грудень м'який, то зима буде суворою. Грудень холодний, сніжний та з вітрами - на врожай. Якщо сніг у грудні ляже на підталу землю, грибів у наступному році не буде. Якщо в першому тижні грудня погода постійна, то зима буде довга. Якщо зима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого. Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою. Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже. Якщо на початку зими йде сильний сніг, то на початку літа падатиме сильний дощ. Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним.