Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Хмельниччині засудили батьків, з вини яких загинуло 4 малолітніх дітей

На Хмельниччині суд виніс вирок батькам, з вини яких у пожежі загинуло четверо малолітніх дітей.

Про це повідомляють у поліції Хмельниччини.

Минулоріч у листопаді у результаті пожежі у господарчій будівлі у будинку загинули діти: двоє хлопчиків 5 і 2 років, а також двоє дівчаток 6 років та 7 місяців.

Суд визнав батьків винними у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дітьми та порушенні вимог пожежної безпеки, що призвело до загибелі людей. Згідно вироку жінка проведе за ґратами 6 років, а її чоловік — 5.

Як встановили слідчі, матір залишила дітей у кімнаті з розтопленою піччю, зачинила будинок і пішла в магазин та зустрічати чоловіка з роботи. У цей час в кімнаті з дітьми почали тліти речі, які лежали впритул до печі. Зайнялась пожежа. На жаль, малолітні діти не змогли самостійно вибратись із пастки і загинули від гострого отруєння чадним газом.

Також перевірка показала, що причиною займання стали грубі порушення в роботі пічного опалення. Батько сам вмонтував в грубку металеву решітку, що й призвело до фактичного доступу полум’я до кімнати.

Нещодавно Теофіпольський районний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав подружжя винним за ч. 2 ст. 270 та ст. 166 Кримінального кодексу України. Відтак жінка проведе за ґратами 6 років, а її чоловік — 5.

Читати також