Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Миколаївщині збили чотири гвинтокрили окупантів

Збройні сили України нанесли черговй удар по противнику. Так, у Миколаївській області було збито чотири ворожі гвинтокрили. 

Про це повідомляє ВМС ЗС України

- Щойно, на Миколаївщині, наші морські піхотинці разом з побратимами з ОК «Південь» збили чотири гвинтокрили противника, при цьому, один з морпіхів збив одразу 3 одиниці, - наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. - Справжній приклад професіоналізму, мужності та героїзму! І це ще один впевнений крок до перемоги!

Як вже повідомлялось, сьогодні на околицях Чернігова було збито ще один ворожий штурмовик. Обидва пілоти встигли катапультуватись. Одного з них взяли у полон. Інший - майор Криволапов - був знищений. 

 

 

Читати також

29.05.2022 "Просто звалюють, наче сміття": у Маріуполі загарбники звозять тіла загиблих містян у супермаркет

«У приміщенні супермаркету «Щирий кум» в Лівобережному районі по пр.Свободи росіяни облаштували трупозвалище. Буквально. Сюди росіяни звозять тіла загиблих, що вимило з могил при спробі відновлення водопостачання, та частково - ексгумованих. Просто звалюють, наче сміття», - написав Андрющенко. За його словами, в місті катастрофічно не вистачає людей для поховання, не вистачає потужностей навіть імпровізованих моргів. «До такого ступеню, що в Москві розпочали окрему кампанію з рекрутингу паталогоанатомів», - зазначив радник. До свого допису він долучив моторошне фото з місцевого телеграм-каналу.