Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На наступний день писав вірші лікарю: у Рівному чоловіку імплантували кардіостимулятор

У Рівному медики Центральної міської лікарні врятували пацієнта, який був у важкому стані.

Зокрема, рівнянин був госпіталізований у Відділення інтервенційної радіології та реперфузійної терапії після втрати свідомості на фоні повної AV блокади (серцева патологія, за якої порушується провідність електричного імпульсу збудження від передсердь до шлуночків). В ургентному порядку у зв’язку з важким станом пацієнта йому було імплантовано тимчасовий ШВР щоб стабілізувати його стан.

Електрокардіостимулятори або штучні водії ритму (ШВР) - це медичні прилади, призначені для впливу на роботу серця, а саме на ритм, імпульсами електричного струму.

Через деякий час хворому імплантовано постійний двокамерний електрокардіостимулятор фірми Medtronic

"Вже на наступний день після операції наш пацієнт написав вірш своєму лікуючому лікарю. На плановому огляді має задовільне самопочуття, всі показники в нормі", - зазначили у медзакладі.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.