Рівне Медіа

На перенесення каналізаційного колектора під "Авангардом" у Рівному витратять майже півтора мільйона гривень

Наразі стартує вкрай відповідальний етап будівництва: перенесення діючого каналізаційного колектора, який відводить воду від вулиць Степана Бандери, Чорновола, і аж до Відінської.

- З незрозумілих для мене причин, всупереч будь-яким нормам, цей колектор проходить під самим стадіоном. Як і ким було прийняте таке рішення - мені невідомо. Але щоб будувати далі стадіон, колектор необхідно перенести, - наголосив міський голова Рівного, котрий одразу по завершенні відпустки вирушив особисто перевірити хід будівництва. - Як бачите, на майданчик уже завезли нові труби. Вартість робіт із перенесення колектора складе приблизно 1 мільйон 500 тисяч гривень, - розповів Володимир Хомко. Та наголосив: принагідно хочу попередити рівнян, що зроблений раніше проїзд праворуч біля базару буде закритий півтора-два тижні, до завершення вказаних робіт. Наразі є об'їзд ліворуч.

Загалом будівництво триває за планом, фінансування достатньо, всі підрядники працюють нормально. Наразі зауважень до якості робіт немає. На сьогодні освоєно близько 15 мільйонів гривень.

За інформацією прес-служби Рівненської міської ради

Читати також