Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На полігоні в Бєлгородській області обстріляли мбілізованих: відомо про 11 загиблих та 15 поранених

На полігоні Західного військового округу в Бєлгородській області троє чоловіків обстріляли "добровольців", яких готували до відправки на війну в Україну. Внаслідок чого 11 людей загинули та 15 було поранено. 

Про це із посиланням на Міноборони рф повідомляють росЗМІ. 

Як заявили в міністерстві, двоє громадяни "одінєї з країн СНД" скоїли "теракт". 

Під час заняття з вогневої підготовки з "добровольцями", чоловіки відкрили вогонь по особовому складу підрозділу. 

11 людей загинули та 15 - було поранено. 

Двох стрільців було убито, заявили в Міноборони країни-агресорки. 

У той же час російські ЗМІ заявляють, що може йтися про 22 загиблих та 16 поранених. При цьму нібито стріляли троє військових, двоє з яких були вбиті, а один утік. 

Як зазначається, стрілялина сталася на полігоні в селищі Солоті. 

На цьому полігоні раніше перебували понад 100 осіб із Брянської області, які категорично відмовлялися від відправки під Лиман Донецької області. Військове керівництво понад тиждень намагалося вмовити їх вирушити на штурм міста

Читати також

02.12.2022 Народні прикмети на грудень 2022: якою буде зима та урожай

У грудні сім погод надворі: віє, дме, кружляє, рве і мете. Якщо снігу в грудні випало багато, то буде врожай пшениці, а якщо грудень малосніжний, то врожаю чекати не варто... Сухий грудень - сухі весна й літо. Якщо грудень багатий опадами, то червень буде дощовий. Багатосніжний грудень - до багатосніжної зими. Якщо грудень м'який, то зима буде суворою. Грудень холодний, сніжний та з вітрами - на врожай. Якщо сніг у грудні ляже на підталу землю, грибів у наступному році не буде. Якщо в першому тижні грудня погода постійна, то зима буде довга. Якщо зима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого. Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою. Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже. Якщо на початку зими йде сильний сніг, то на початку літа падатиме сильний дощ. Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним.