Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Полтавщині розбились два українських літаки - Лунін

Під час відеоконференції Дмитро Лунін повідомив про те, що за два дні на території Полтавської області впали два літаки.

Про це інформує Суспільне з посиланням на відеоконференцію із журналістами, де начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін заявив про падіння.

Сталося це протягом 11 та 12 жовтня. Літаки, які розбилися, були українські. Обидві події сталися у Шишацькій громаді. Серед цивільного населення загиблих чи поранених не було.

"У вівторок і в середу мали катастрофи, падали літаки наші саме у Шишацькій громаді. Більше інформації коментувати не можу, коментують ці події військове керівництво Міністерства оборони. Чекаємо від них інформацію", – розповів 13 жовтня Дмитро Лунін.

Однак, у командувані Повітряних сил підтвердили втрату одного літака СУ-24 М. Речник Повітряних сил Юрій Ігнат в коментарі УП розповів, що  бомбардувальник підтримував наступальні дії на східному напрямку, де завдавав ударів по ворогу.

"Після виконання бойового завдання був уражений ракетою. Екіпаж ухвалив рішення повернутися на аеродром базування, не долетів, зазнав катастрофи на території Полтавської області. Пілоти катапультувалися (літак двомісний –ред.), але один із них не вижив.

 Командування Повітряних сил висловлює співчуття рідним загиблого героя".

Читати також