Рівне Медіа

На Рівненщині беруть плату за в'їзд до Білого озера: керівництво області буде розбиратись

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

У мережі з'явилась інформація, що Біле Озеро, яке нещодавно закрили для відвідувачів, вже доступне відпочивальникам. Однак, в'їзд на територію озера коштує 50 гривень з одного автомобіля. Під час щоденного брифінгу перший заступник голови РОДА Серій Подолін прокоментував цю ситуацію. 

 "Ми дійсно тиждень тому отримали спалах у селах, які знаходяться біля Білого Озера. Слідкуючи за проведенням  карантинних заходів на території зрозуміли, що наші люди поїхали відпочивати масово на Біле Озеро. Це і мешканці міста Вараш, і найближчих населених пунктів. Тоді було рекомендовано прийняти комісію Вараської міської ради і Володимирецької ТЕБ і НС комісії рішення про встановлення 21 червня блокпосту. Він знаходився там 7 днів", - зазначив пан Подолін.

За словами чиновника, на сьогодні прослідковується покращення ситуації. У області по ПЛР-тестуванню виявляється менше захворілих. Динаміка падає, тому було прийнято рішення ліквідувати блокпост.

"Що стосується платного проїзду. Сьогодні мав розмову з Володимирецькою адміністрацією. Була надана інформація, що це є приватна територія підприємця, де встановлені певні засоби відпочинку. Дійсно, там беруть оплату за в'їзд. Що стосується легітимності оплати, ми доручили голові Володимирецької адміністрації вивчити у законодавчому полі це питання, як і по режиму роботи даної території, так і по законності взяття оплати і про відповідність надання у те чи інше цільове призначення земельної ділянки. Я думаю сьогодні вони будуть проводити планову комісію по ТЕБ і НС і це питання візьмуть до уваги", - прокоментував Сергій Подолін.

Заступник наголосив, що у подальшому буде з'ясовано законність цих дій. У області є для цього продслужба, поліція, які в рамках чинного законодавства повинні контролювати ці речі. 

Читати також