Рівне Медіа

На Рівненщині дозволили роботу спортзалів та фітнес клубів: вимоги до власників закладів

У Рівненській області комісія ТЕБ і НС дозволила працювати спортивним залам, фітнес клубам та спортивним секціям за умови дотримання карантинних вимог. 

Рішення обласної комісії наразі є підставою для розгляду цього питання районними та міськими комісія ТЕБ і НС. У кожному районі та місті на Рівненщині місцева комісія може підтримати або не підтримати рішення РОДА. 

Сьогодні під час брифінгу у РОДА обласний санітарний лікар Роман Сафонов прокоментував, яких вимог мають дотримуватися спортивні заклади.

За його словами, не проходить жодного дня без того, щоб спеціалісти аналізували епідемічну ситуацію у населених пунктах області. 

"Щодо вимог, які ставляться до фітнес-центрів, спортивних тренувань - є обмеження по кількості осіб. Якщо ми говоримо про заняття індивідуальні, то це одна людина на 5 квадратних метрів. Якщо це групові заняття, то одна людина на 10 метрів квадратних або група не більше, ніж десять людей. Звісно, наявність засобів для дезінфекції рук, температурний скринінг. Ті особи, які мають температуру більше ніж 37,2 градуса чи ознаки респіраторних хвороб - не допускаються до занять. Заборонено використання багаторазових рушників", - зазначив пан Сафонов.

Нагадаємо, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зазначив, що при збільшенню кількості інфікованих коронавірусом в області або не дотриманні карантинних вимог, спортивні заклади можуть закрити знову.

До слова, на Рівненщині дозволили підготовку та проведення спортивних змагань, але без глядачів.

Читати також