Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині працівників соціальної сфери привітали із професійним святом (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

Цієї неділі фахівці соціальної сфери відзначатимуть своє професійне свято  

Людей з великим серцем та душею, які роблять важку повсякденну роботу, привітали перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір та перший заступник голови облради Сергій Свисталюк.

«Робота у соціальній сфері – нелегка. Це постійний контакт з людьми. Соціальний захист учасників АТО, дітей, людей пенсійного віку, з інвалідністю – це усе ваша праця. Соціальна допомога – це на сьогодні одне з найперших завдань влади. І саме від вас залежить ефективність формування соціальної політики на Рівненщині», - зазначив у вітальному слові Віталій Ундір.

Окремо Віталій Ундір відзначив, що сьогодні, як ніколи, особлива увага приділяється об’єктам соціальної сфери Рівненщини. За бюджетні кошти у Рівному будують сучасний притулок для бездомних, завершують довгобуд Мирогощанського дитячого будинку-інтернату, капітально ремонтують обласний центр комплексної реабілітації інвалідів в Олександрії.

Найкращі працівники соціальної сфери Рівненської області були відзначені нагородами та почесними грамотами облдержадміністрації та облради.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також