Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині уже 2 тисячі свідоцтв про народження видали у пологових будинках (ФОТО)

фото - Фейсбук

У Рівному видали 2000 свідоцтво про народження безпосередньо у пологовому будинку, пише Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.

2000-тисячне свідоцтво про народження в межах проекту Мін’юсту з видачі документів для новонароджених безпосередньо у пологових будинках вручила начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук у Рівненському обласному перинатальному центрі. Саме стільки свідоцтв про народження дитини видали у пологових будинках Рівного у 2018 році.

Щасливим власником ювілейного документу став рівнянин Ростислав Черноудов, який народився 23 жовтня. Мама новонародженого ювіляра Олена Черноудова задоволена нагодою отримати перші документи дитини безпосередньо у пологовому будинку.

– Ростислав – четверта дитина у нашій сім’ї. І ми вже другий раз користуємося можливістю отримати свідоцтво про народження малюка відразу ж у пологовому. Мені, як багатодітній мамі, це дуже зручно. Адже чоловік – на роботі, а я не завжди маю з ким залишити старших дітей. Тому ми раді, що вже вирішили питання реєстрації дитини, - розповіла пані Олена.

– Ця послуга справді є актуальною і популярною серед рівненських батьків. Бо вона дає можливість молодим батькам приділити більше уваги і часу турботі про немовля, а не ходити по установах, щоб отримати свідоцтво про народження, – сказала Оксана Сальчук.

За словами начальника Рівненської юстиції, сьогодні у Рівному послугою отримання свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку користується більше 70% батьків. Так, із 2715 народжень, зареєстрованих Рівненським міським відділом ДРАЦС станом на 24 жовтня, 2000 свідоцтв було видано безпосередньо у пологових будинках обласного центру.

Зазначимо, що скористатися таким сервісом можна у всіх пологових будинках та відділеннях області. Також у цих медичних закладах можна зареєструвати місце проживання новонародженого.

Читати також