Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині викрили нелегальну АЗС

Сьогодні, 9-го січня, в одному з сіл на Зарічненщині прокурори провели санкціонований огляд земельної ділянки. 

Під час перевірки виявили, що на територіх зведені кілька будівель і функціонує автозаправна станція з паливороздавальними колонками, з маркуваннями «Euro 5 Diesel» та «Euro 5 A-95». Позаду приміщення виявлено також три металеві люки, які забезпечують доступ до резервуварів для зберігання пального. Працювали - незаконно.

Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури. 

У ході перевірки також вилучили зразки пального для проведення перевірки, обладнання АЗС вимкнули, а паливнороздавальну колонку та приміщення - опечатали. 

"У відповідному Єдиному державному реєстрі відомостей про отримання будь-якою фізичною чи юридичною особою ліцензії на торгівлю пальним чи його зберігання за вказаною адресою нема. Жодних дозвільних документів, що підверджують законність встановлення АЗС  власником земельної ділянки в ході слідчої дії також не надано", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відленням ВП №2 Вараського РВП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників 9 прикордонного загону імені Січових стрільців Державної прикордонної служби України.

Читати також