Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині виправдали чоловіка, якому приписували вбивство та крадіжки

Безоплатна правова допомога у дії: адвокат домігся виправдання чоловіка, якого обвинувачували у вчиненні вбивства

Ще у вересні 2015 року адвокат Олександр Теперик отримав доручення від Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області для здійснення захисту раніше судимого пана Андрія (ім’я чоловіка змінене), якому загрожувало максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 15 років. 

на фото - Теперик Олександр

Зокрема, пан Андрій обвинувачувався у тому, що в липні 2015 року, перебуваючи у приміщенні будинку, він умисно наніс один удар гострим предметом його власнику, заподіявши ушкодження лівої сонної артерії. В результаті цього чоловік помер.

Окрім того, сторона обвинувачення інкримінувала пану Андрію три епізоди крадіжки, вчинені повторно та поєднані з проникненням у інше приміщення.

У свою чергу пан Андрій заперечував у суді свою причетність до вчинення вбивства та зазначених крадіжок.

Так, для обвинувачення прокурор посилався на свідчення потерпілих і свідків, протоколи слідчих дій та інші долучені до матеріалів провадження документи. Серед них – протоколи оглядів місць подій, протоколи огляду речей, висновки експертиз, довідки, повідомлення тощо.

Проте адвокат Олександр Теперик наполягав на невинуватості пана Андрія. Тому суд, вивчивши всі докази, представлені стороною обвинувачення, дійшов висновку, що вони жодним чином не доводять вину пана Андрія вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115, ч.2 ст.185, ч.3 ст.185 КК України, на що обґрунтовано вказувала сторона захисту.

Окрім того, суд також задовольнив клопотання адвоката, який надає безоплатну вторинну правову допомогу, про визнання представлених стороною обвинувачення доказів недопустимими, оскільки вони були здобуті з порушенням права на захист.

Так, вироком Рівненського міського суду від 23 квітня  2018 року пана Андрія визнано невинуватим у пред’явленому обвинуваченні за ч. 1 ст. 115, ч.2 ст.185, ч.3 ст.185 КК України та виправдано у зв’язку з недоведеністю вчинення кримінальних правопорушень.

За матеріалами Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області

Довідково. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 7. Тел. (0362) 46-01-09, (067) 604-59-55 (цілодобово). Телефон безкоштовної гарячої лінії 0 800 213 103 (цілодобово).

Читати також