Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині запрацювала виставка «Українське військо: 1917–1921»

Легендарні командири, зброя, однострої та відзнаки – до Дня Соборності України у Рівненському обласному краєзнавчому музеї запрацювала патріотична виставка.

Експозиція розповідає про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Виставка створена науковцями Українського інституту національної пам’яті. Вона працюватиме до кінця місяця.

«Щиро вітаю з національним та державним святом - Днем Соборності України. Сьогоднішній день – це символ єдності, за який молилися і боролися українці ще сотню років тому. Щодо експозиції в обласному музеї,переконаний, що цю патріотичну виставку має побачити кожен, адже вона розповідає все про історію українського війська», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг під час відкриття виставки «Українське військо: 1917–1921»

Потому Сергій Гемберг вручив Почесні грамоти голови ОДА громадським діячам з Рівненщини, які 21 січня 1990 року долучилися до «живого ланцюга», як символу єдності східних і західних земель України та вшанування подій першої української революції.

Читати також